Філіппі виступатиме у складі команди Себастьяна Льоба в сезоні WTCC 2017 рокуУ цьому сезоні Джон Філіппі виступатиме за кермом Citroen C-Elysee команди Sebastien Loeb Racing.

Француз Філіппі дебютував у серії в 2014 році за кермом Seat Leon 1.6T команди Campos Racing в класі ТС2.

Останні два сезони він виступав також у складі Campos, але за кермом Chevrolet Cruze. Минулий сезон він завершив на 17-мі місці в заліку гонщиків з найкращим результатом — восьме місце на Хунгарорингу. В новому сезон Філіппі виступатиме за кермом екс-заводського Citroen C-Elysee.

21-річний гонщик приєднається до Тома Чілтона в складі команди, яка минулого сезону привела Мехді Беннані до чемпіонського титулу серед незалежних гонщиків.

“Я став частиною однієї з найкращих команд пелотону, – сказав Філіппі Motorsport.com. – Для мене це унікальна можливість та чергова сходинка в моїй кар’єрі.

Я розглядав варіанти також в TCR та Blancpain, але зусилля в решті решт окупились і я задоволений ситуацією в новому сезоні. Навіть попри те, що WTCC зараз має певні складності, це все ще чемпіонат дуже високого рівня з дуже сильними гонщиками та гарним висвітленням у ЗМІ.

Citroen C-Elysee, очевидно, була найкращою машиною останніх трьох років та домінувала, починаючи з першої гонки в чемпіонаті. Звичайно, заводські команди мають можливість швидше вдосконалювати машини, але Citroen — все ще вірна ставка.

Коли хочеш бути професійним гонщиком, повинен адаптувати машину вже на перших колах. Мені трохи бракуватиме досвіду з цією машиною на початку сезону, але сподіваюсь, що мені допоможе досвід останніх трьох років.

Для мене це новий виклик та нова можливість”.

Склад учасників WTCC сезону 2017 на даний момент: