В Chevrolet задоволені напрямком технічного розвитку IndyCarДжім Кемпбелл, віце-президент GM зі спорту, підтримав “замороження” аеронаборів, яке цього року запровадили в IndyCar, та перехід серії з наступного сезону на універсальний аеронабір, попри те, що це позбавить Chevrolet однієї з переваг.

З тих пір, як в 2015 році були представлені аеронабори від виробників, клієнти Chevrolet здобули 24 перемоги проти вісьмох у Honda. Свою перевагу американський виробник мав, як вважається, завдяки аеронабору. Так, набор для дорожніх і вуличних трас та коротких овалів виробництва Pratt & Miller має більший робочій діапазон для налаштування балансу “притискна сила-лобовий опір”.

Але на думку Кемпбелла, перехід з 2018-го року на універсальний аеронабір “має сенс”.
В інтерв’ю мобільному додатку IndyCar він сказав: “Звичайно, ми оцінили співпрацю з IndyCar щодо оригінальних аеронаборів і дуже цінуємо спільну роботу під час вдосконалення їх з нашими індивідуальними партнерами та командами. Але ми також дивимось на речі тверезо і це був наступний крок, який мав сенс для команд та всіх наших партнерів.

Попереду в нас цілий сезон, під час якого аеронабори, які ми розробили, ще будуть у вжитку… Звісно, з нашого аеронабору ми будемо витискати максимум”.

Кемпбелл також сподівається, що після того, як не буде необхідності створення аеронаборів, до IndyCar зможе зайти третій виробник двигунів.

“Наша мета — виступати проти іншого виробника, – сказав він. – Саме це робить змагання більш напруженим, а перемогу – більш цінною. Зараз в серії два виробники, а коли ми починали — було три. Якщо одного дня виробників знов стане три, або більше, це буде дуже добре. Ми завжди відкриті до цього в будь-якій серії, де виступаємо”.

Під час Північноамериканського Автошоу в Детройті Кемпбелл скористався можливістю та виказав підтримку чинному керівництву IndyCar.

“Нам подобається напрямок, в якому ми рухаємось разом з IndyCar, – сказав Кемпбелл. – Календар став більш стабільним, хоча ми не маємо відкидати можливість будь-яких змін у майбутньому. Нам подобається напрямок, в якому ми йдемо з точки зору технологій та правил. Для нас, як для виробника це є приводом для позитивного прогнозу.

З огляду на сказане ми маємо завжди підтримувати діалог із серією та командами для впевненості в тому, що робимо вірний вибір, вірні коригування і вони хочуть до нас прислухатись. З рештою, вони роблять те, що вважають за потрібне і ми повинні бути впевнені, що робимо гонки добрими, оскільки ми це робимо для глядачів”.